Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2022

STARA PLANINA RESORT 4*

STARA PLANINA RESORT 4*

 

 

 

 

Хотелот “STARA PLANINA” располага со 109 соби и 37 апартмани.

Собите се опремени со: греење, телефон, ТВ со рамен екран, сеф, работна маса, Wi-Fi (бесплатно), мини бар ( со доплата)...

Хотелот во својата содржина нуди: 5 конференциски сали, подземен паркинг, ресторан, лоби бар со тераса, игротека, маса за пинг-понг, билјард, пикадо, видео игри...

Wellness i Spa Centar: Wellness Spa и фитнес центар на 1000м2 со надворешен и внатрешен базен, релакс зона со лежалки, теретана, финска сауна, турско купатило, хидромасажна када, козметички третмани и масажи.

ЦЕНОВНИК ......НАСКОРО....

 

-Турситичка такса не евклучена во цена

-All Inclusive Light вкучува: појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците, внатрешен базен, фитнес центар, финска сауна, турско купатило, џакузи, ходромасажни тушеви, бесплатна школо за пливање за деца од 4 до 10 год.

-Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска против вредност (1евро=62мкд).

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: