Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Sun Hotel 3*, Polichrono

Sun Hotel 3*, Polichrono

SUN HOTEL 3* POLICHRONO                               www.sunhotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

15.06-29.06

30.06-15.07

16.07-31.07

 

 

SINGLE ROOM

1Ad

44

50

54

 

 

DOUBLE ROOM /TWIN ROOM

2Ad

60

70

80

 

 

2Ad+1ch(0-1)

67

77

87

 

 

2Ad+1ch(3-11.99)

70

80

88

 

 

TRIPLE ROOM

3Ad

70

80

88

 

 

 

2Ad+1ch(3-11.99)

70

80

88

 

 

Мин. престој

3

5

5

 

 

Stayover Tax 0.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.07.2020 SPO 2129

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

2020
All the reservations can be cancelled without penalty within few hours after they are sent to the hotel, and more specifically:
For reservations up to 21 days prior to arrival, the option period is 48 hours.
For reservations up to 10 days prior to arrival, the option period is 24 hours.
For reservations up to 1 day prior to arrival, the option period is 2 hours.
18May-14JUn and 16Sep-28Sep
More than 8 days prior to arrival = no penalty
From 7 to 1 days prior to arrival= 50% cancellation fees
15Jun-15Sep
More than 21 days prior to arrival = no penalty
From 20 to 1 days prior to arrival= 50% cancellation fees

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: