Пребарување

Внесете клучни зборови:

Пампорово - Зима 2021/ first minute

Sunny Hills 3* - Пампорово - Зима 2019/2020

Sunny Hills 3* - Пампорово - Зима 2019/2020

SUNNY HILLS 3* – Пампорово

www.sunnyhillsbg.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2019, 06.01-02.03.2020, 04,03-10.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-19.12.2019 20.12-28.12.2019 29.12-05.01.2020 06.01-19.01.2020
Вид на сместување 06.03-10.04.2020 20.01-05.03.2020    
     62,00 €  87,00 €   54,00 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)  50,00 €  62,00 €  87,00 €   54,00 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)  50,00 €  62,00 €  87,00 €   54,00 €
Студио (3 возрасни)  62,00 €  75,00 €  106,00 €   62,00 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)  69,00 €  87,00 €  125,00 €   75,00 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.)  69,00 €  87,00 €  125,00 €   75,00 €
Двоспален апартман (4 возрасни)  85,00 €  100,00 €  137,00 €   87,00 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни)  94,00 € 119,00 €  1.621,00 € 119,00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден