Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Sunset Hotel 2*,N.Marmaras

Sunset Hotel 2*,N.Marmaras

SUNSET HOTEL 2* NEA MARMARAS                 www.sunsethotel-chalkidiki.com

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

 

01.05-31.05

16.09-30.09

01.06-30.06

01.07-31.08

01.09-15.09

SINGLE ROOM

1Ad

35

45

63

45

1Ad+1ch(0-5.99)

35

45

63

45

APARTMENT

3Ad+1ch(0-5.99)

69

73

93

73

4Ad

69

73

93

73

2Ad+2ch(0-5.99)

69

73

93

73

DOUBLE ROOM

2Ad

43

50

74

50

TRIPLE ROOM

3Ad

48

56

78

56

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК

SINGLE ROOM

1Ad

42

52

70

52

1Ad+1ch(0-5.99)

42

52

70

52

APARTMENT

3Ad+1ch(0-5.99)

88

93

113

93

4Ad

95

99

120

99

2Ad+2ch(0-5.99)

82

86

106

86

DOUBLE ROOM

2Ad

56

64

87

64

TRIPLE ROOM

3Ad

69

77

98

77

Минимум престој

3

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:Парадизос, 10 метри од плажа,отворен базен,интернет,паркинг,бесплатни чадори и лежалки на плажа,бар

Соби:кујна,клима,ТВ,фрижидер,WI-FI,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: