Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Sunset Villas, Possidi Вили Халкидики \ Вили Грција

Sunset Villas, Possidi
Вили Халкидики \ Вили Грција

SUNSET VILLAS POSSIDI                                          www.sunsetvilas.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ

1/0

15.04-14.05

01.10-14.10

15.05-03.06

14.09-30.09

04.06-16.06

17.06-09.07

27.08-13.09

10.07-26.08

VILLA PREMIUM 3 BEDROOMS WITH ATTIC

8 PAX

150

177

217

283

333

VILLA SUPERIOR 3 BEDROOMS

8 PAX

168

198

242

317

372

VILLA STANDARD WITH ATTIC 3 BEDROOMS

8 PAX

134

138

194

253

298

VILLA DELUXE SEA VIEW 4 BEDROOMS

PAX

188

222

272

356

416

Мин.престој

3

3

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

CANCELLATION POLICY:

If cancelled within 22 days until 15 days before arrival date 30% cancellation fees will apply.

If cancelled within 14 days until 8 days before arrival date 50% cancellation fees will apply.

If cancelled within 7 days until 1 days before arrival date 75% cancellation fees will apply.

If cancelled on arrival day and in case of no-show or early departure 100% fee will apply

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: