Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Thassos Grand Resort 5*, Тасос \ Грчки Острови

Thassos Grand Resort 5*,
Тасос \ Грчки Острови

HASSOS GRAND RESORT 5* AGIOS IOANNIS                    www.thassosgrandresort.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

25.04-31.05

24.09-06.10

01.06-30.06

10.09-23.09

01.07-27.07

28.08-09.09

28.07-27.08

Double Room Garden View

42

61

80

87

Трето лице

70%

70%

70%

70%

дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View

58

73

96

101

Трето лице

70%

70%

70%

70%

дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Beach and Pool Front

67

84

110

117

Трето лице

70%

70%

70%

70%

дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Suite

93

117

153

161

Трето лице

70%

70%

70%

70%

дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Полупансион

23

23

23

23

Деца од 2-11.99 г.

12

12

12

12

Мин. престој

2

3

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 35% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.04 ДО 31.05.2019

И ОД 24.09 ДО 06.10.2019 ( УПЛАТА 100% ДО 05.02.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 23.09.2019

( УПЛАТА 100% ДО 05.02.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.04 ДО 31.05.2019

И ОД 24.09 ДО 06.10.2019 ( УПЛАТА 100% ДО 05.03.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 23.09.2019

( УПЛАТА 100% ДО 05.03.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.04 ДО 31.05.2019

И ОД 24.09 ДО 06.10.2019 ( УПЛАТА 100% ДО 05.04.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 23.09.2019

( УПЛАТА 100% ДО 05.04.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2019 5% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.05.2019 )

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: