Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

The Bay 5*, Закинтос

The Bay 5*, Закинтос

THE BAY HOTEL&SUITES 5* VASILIKOS ZAKYNTOS                                 www.thebay.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-12.05

28.09-20.10

13.05-31.05

01.06-10.06

11.06-30.06

01.07-20.07

21.07-31.07

01.08-24.08

25.08-10.09

11.09-27.09

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE GARDEN VIEW

1Ad

97

117

139

160

182

191

221

171

152

1Ad+1ch

(0-5)

97

117

139

160

182

191

221

171

152

1Ad+1ch

(6-11.99)

97

117

139

160

182

191

221

171

152

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

97

117

139

160

182

191

221

171

152

3Ad

131

158

178

202

224

232

265

215

194

2Ad+1ch

(0-5)

97

117

139

160

182

191

221

171

152

2Ad+1ch

(6-11.99)

117

140

167

189

212

220

252

202

182

DOUBLE ROOM FOR SINGLE SEA VIEW

1Ad

117

137

155

175

199

208

239

186

166

1Ad+1ch

(0-5)

117

137

155

175

199

208

239

186

166

1Ad+1ch

(6-11.99)

117

137

155

175

199

208

239

186

166

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

117

137

155

175

199

208

239

186

166

3Ad

158

185

193

215

241

249

283

230

208

2Ad+1ch

(0-5)

117

137

155

175

199

208

239

186

166

2Ad+1ch

(6-11.99)

140

164

182

203

229

236

270

217

196

М.Престој

1

1

3

3

3

3

3

3

3

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:На плажа,800 метри од Василикос, паркинг,отворен базен, џакузи, СПА центар, фитнес,бесплатни чадори и лежалки на плажа,ресторан,бар, детско игралиште, базен за деца,тенис,кошарка, мини маркет

Соби: клима, САТ ТВ,фрижидер,телефон,сеф,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВЦАЦИЈА ДО 31.03.2019 SPO 421

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 145ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: