Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Tonanti 5* Врањачка Бања \ Србија

Tonanti 5*
Врањачка Бања \ Србија

 

 

 

 

 

 

Хотел Тонанти 5* Врњачка Бања  https://hoteltonanti.rs/
Велигденски пакет за период 30.04 – 03.05.2021

Standart Room 230€
Lux Room 262€

Во цената е вклучено:
- Цена за пакет од 3 ноќи по лице за сместување во Стандарна или Лукс соба
- Полупансион (појадок и вечера)
- Неограничено користење на Wellness and Spa центар (затворен базен,финска сауна,био сауна,инфра ред сауна,парна бања,солена соба,и релакс зона со тапидариум)
- Фитнес центар
- Специјален програм за 1-ви Мај
- Соколарска представа на 01.05.2021
- Свечен велигденски ручек на 02.05
- 10% попуст за 4-то и 5-то ноќевање
- Излет на планината Гоч со организирани активности на 02.05
- Анимација за деца и оранизирани забави

Услови за деца:
-Деца 0-5,99 години ГРАТИС
-Деца на 6-11,99 години доплаќаат 25€ на ден на заедничко легло со родители
-Деца 6-11,99 години доплата 35€ на ден на дополнително легло
-3-то возрасно лице доплата од 45€ по лице на ден

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години плаќат 0,50€ по лице на ден;Деца 0-7 години ГРАТИС
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден (возрасни и деца)

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: