Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Toroni Blue Sea 4*,Toroni

Toroni Blue Sea 4*,Toroni

TORONI BLUE SEA 4* TORONI                                              www.toronibluesea.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

18.04-15.06

25.09-05.11

16.06-24.06

10.09-24.09

25.06-06.07

29.08-09.09

07.07-28.08

DOUBLE ECONOMY GROUND FLOOR

2Ad

48

94

107

131

3Ad

64

127

145

178

3Ad+1ch(0-5.99)

64

127

145

178

3Ad+1ch(6-11.99)

75

150

172

211

2Ad+1ch(0-5.99)

48

94

107

131

2Ad+1ch(6-11.99)

60

118

135

165

2Ad+2ch(0-5.99)

48

94

107

131

2Ad+2ch(0-5.99)

(6-11.99)

60

118

135

165

2Ad+2ch(6-11.99)

71

141

161

198

DOUBLE SUPERIOR FOR SINGLE USE

1Ad

36

70

78

95

1Ad+1ch(0-5.99)

36

70

78

95

DOUBLE ECONOMY FOR SINGLE USE

1Ad

34

67

76

94

1Ad+1ch(0-5.99)

34

67

76

94

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

51

98

112

136

3Ad

69

133

150

183

3Ad+1ch(0-5.99)

69

133

150

183

3Ad+1ch(6-11.99)

82

157

178

217

2Ad+1ch(0-5.99)

51

98

112

136

2Ad+1ch(6-11.99)

64

123

139

169

2Ad+2ch(0-5.99)

51

98

112

136

2Ad+2ch(0-5.99)

(6-11.99)

64

123

139

169

2Ad+2ch(6-11.99)

76

147

167

203

Мин. престој

2

2

2

3

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: а ла карт ресторан , интернет,паркинг,ресторан,супер маркет ,амам,џакузи,масажа,сауна,отворен базен,WI-FI

Соби:клима,фрижидер,САТ ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50 ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: