Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Toroni Blue Sea 4*,Toroni

Toroni Blue Sea 4*,Toroni

 

 

 

 

 

TORONI BLUE SEA 4* TORONI www.toronibluesea.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

4/0/2

13.05.22
12.06.22

13.06.22
27.06.22

28.06.22
10.07.22

11.07.22
25.08.22

26.08.22
10.09.22

11.09.22
25.09.22

26.09.22
20.10.22

DOUBLE SUPERIOR

2 ADL

64

117

131

163

131

117

51

1 ADL

48

85

95

119

95

85

38

3 ADL

87

158

177

220

177

158

68

1 ADL + 1 CHD (2-5.99)

64

117

131

163

131

117

51

1 ADL + 1 CHD

(6-11.99)

64

117

131

163

131

117

51

1 ADL + 2 CHD

(2-5.99)(6-11.99)

64

117

131

163

131

117

51

1 ADL + 2 CHD (2-5.99)

64

117

131

163

131

117

51

1 ADL + 2 CHD

(6-11.99)

80

147

164

204

164

147

63

2 ADL + 1 CHD (2-5.99)

64

117

131

163

131

117

51

2 ADL + 1 CHD

(6-11.99)

80

147

164

204

164

147

63

2 ADL + 2 CHD

(2-5.99)(6-11.99)

80

147

164

204

164

147

63

2 ADL + 2 CHD (2-5.99)

64

117

131

163

131

117

51

2 ADL + 2 CHD

(6-11.99)

97

176

196

245

196

176

76

3 ADL + 1 CHD (2-5.99)

87

158

177

220

177

158

68

3 ADL + 1 CHD

(6-11.99)

103

187

210

261

210

187

81

4 ADL

109

199

223

277

223

199

86

Мин. престој

3

3

3

3

3

3

3

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: а ла карт ресторан , интернет,паркинг,ресторан,супер маркет ,амам,џакузи,масажа,сауна,отворен базен,WI-FI

Соби:клима,фрижидер,САТ ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Cancellation policy:

13/05-12/06 & 26/09-20/10: 7-1 days prior to arrival, 30% cancellation fees.

 

13/06-27/06 & 11/09-25/09: 10-6 days prior to arrival, 30% cancellation fees.

5-1 days prior to arrival, 50% cancellation fees.

28/06-10/07 & 26/08-10/09: 10-8 days prior to arrival, 40% cancellation fees.

7-4 days prior to arrival, 60% cancellation fees.

3-1 days prior to arrival, 80% cancellation fees.

 

11/07-25/08: 12-8 days prior to arrival, 60% cancellation fees.

7-4 days prior to arrival, 70% cancellation fees.

3-1 days prior to arrival, 80% cancellation fees.

 

Non show for all periods, 100% cancellation fees.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 20% ПОПУСТ

УПЛАТА 15% ВЕДНАШ И 85% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: