Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Tosca Beach 4*, Кавала

Tosca Beach 4*, Кавала

 

 

TOSCA BEACH 4 * KAVALA                                                                                                 www.tosca.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

29.04-09.06

 

10.06-16.06

20.09-09.10

17.06-20.07

26.08-19.09

21.07-25.08

Single Room Sea View

130

152

176

221

Double Room Front Sea View

75

93

107

138

Трето лице

50

62

73

94

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View

68

84

97

124

Трето лице

45

55

65

84

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room bunk bed Sea View

( за соба)

165

203

236

306

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Sea View 4 pax

( за соба)

290

316

361

454

Suite Family Sea View 4 pax ( за соба)

236

263

308

400

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Single Room Sea View

140

162

187

231

Double Room Front Sea View

86

104

118

148

Трето лице

61

73

83

104

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View

78

94

107

135

Трето лице

55

66

75

95

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room bunk bed Sea View

( за соба)

196

235

267

337

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Sea View 4 pax

( за соба)

312

337

383

475

Suite Family Sea View 4 pax ( за соба)

257

284

329

421

Минимум престој

2

3

4

5

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,детско игралиште,WI-FI,паркинг

Соби: клима,балкон,WI-FI,фрижидер,ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Cancellation policy:

30% charge of the booking value for cancellations received 14 to 7 days prior to arrival

50% charge of the booking value for cancellations received 6 to 2 days prior to arrival

100% charge of the booking value for cancellations received 1 day prior to arrival or non show

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.05 ДО 31.05.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: