Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Tresor Sousouras 4*, Hanioti

Tresor Sousouras 4*, Hanioti

TRESOR SOUSOURAS 4* HANIOTI ( EX. HANIOTI PALACE)           

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

27.04-31.05

01.10-15.10

01.06-15.06

16.06-30.06

16.09-30.09

01.07-15.07

16.07-31.07

01.09-15.09

01.08-31.08

DOUBLE GROUNDFLOOR

2 Adults

53

67

80

95

104

129

3 Adults

72

90

108

129

141

174

2Ad+1Ch(2-5.99)

53

67

80

95

104

129

2Ad+1Ch(6-12.99)

67

83

100

119

130

161

DOUBLE UPPER FLOOR

2 Adults

58

71

82

100

109

138

3 Adults

78

96

111

135

147

186

2Ad+1Ch (2-5.99)

58

71

82

100

109

138

2Ad+1Ch (6-12.99)

72

89

103

125

136

172

SINGLE STANDARD GROUNDFLOOR

1 Adult

50

59

68

103

110

129

SUITE

2 Adults

138

149

164

193

206

273

3 Adults

138

149

164

193

206

273

4 Adults

138

149

164

193

206

273

2Ad+1Ch (2-5.99)

138

149

164

193

206

273

2Ad+1Ch (6-12.99)

138

149

164

193

206

273

2Ad+2Ch (6-12.99)

(2-5.99)

138

149

164

193

206

273

2Ad+2Ch (6-12.99)

138

149

164

193

206

273

2Ad+2Ch (2-5.99)

138

149

164

193

206

273

2Ad+3Ch (2-5.99)

138

149

164

193

206

273

2Ad+3Ch (6-12.99)

(6-12.99) (2-5.99)

138

149

164

193

206

273

2Ad+3Ch (6-12.99)

138

149

164

193

206

273

2Ad+3Ch (6-12.99)

(2-5.99) (2-5.99)

138

149

164

193

206

273

3Ad+1Ch (2-5.99)

138

149

164

193

206

273

3Ad+1Ch (6-12.99)

138

149

164

193

206

273

3Ad+2Ch (6-12.99)

(2-5.99)

138

149

164

193

206

273

Мин. престој

3

5

5

5

5

5

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода

Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.04.2019 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.07 ДО 13.09.2019 ЗА DBL GROUND FLOOR И DBL UPPER FLOOR И SINGLE STANDARD

(УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.04.2019 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.05 ДО 09.06.2019 И ОД 14.09 ДО 29.09.2019 ЗА DBL GROUND FLOOR И DBL UPPER FLOOR И SINGLE ROOM

(УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: