Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2024

Viceroy 5* Kopaonik

Viceroy 5* Kopaonik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВАШАТА ЅВЕЗДА ОВАА ЗИМА
ПРВИОТ И ЕДИНСТВЕН 5* РЕСОРТ НА КОПАОНИК
Во подножјето на планините со снежни гребени, во срцето на жариштето на биолошката разновидност, вицекралот Копаоник Србија ги повикува оние кои бараат безгранична авантура. Истражете го храброто и пошироко од нашето зачудувачки одморалиште - одморалиште со 119 соби за скијање и скијање кое докажува дека е можно да се доживее висината на модерниот луксуз на нескротливото отворено. Ќе бидете пречекани со дух блескав како климата: Копаоник го носи прекарот „Планината на сонцето“ и ужива во близу 200 сончеви денови годишно, за убави услови во текот на целата година.

Ние сме ваши планински домаќини, внимавајќи да најдете инспирација и подмладување. Започнете во нашите места за јадење, вклучително и салон за скијање après со прекрасен сценски поглед што го одзема здивот. Опуштете се по еден ден на падините во Спа во Viceroy, комплетно со лабораторија за убавина, внатрешен базен за виталност и соба за амам/чистење. Ние сме тука да го поттикнеме вашето чувство за откривање, да го смириме вашиот дух и да ја прошириме вашата имагинација на нови, далекусежни места.

Резервирајте го вашето снежно бегство денес и подгответе се да создадете спомени исполнети со забава оваа зима:

3 ноќевања со вклучен појадок
30% попуст на ски карта
20% попуст на изнајмување ски
30% попуст во The Spa By Viceroy на велнес холистички третмани
Ексклузивен пристап до нашата теретана, отворен базен и џакузи
Услови и правила: Минималната должина на престој е 3 ноќевања. Понудата е предмет на достапност. Цената не важи за групи и не може да се комбинира со која било друга понуда. За време на резервацијата е потребна гаранција за кредитна картичка. Ве молиме имајте предвид дека вашата кредитна картичка ќе биде наплатена 100% од вредноста на резервацијата во рок од 24 часа по резервирањето. Резервацијата не може да се откаже без наплата. Откажувањето на резервацијата, измената или неприкажувањето ќе се наплаќа 100% од вкупната вредност на резервацијата. Хотелот собира депозит при пријавување во износ од 70 евра по престој за дополнителни трошоци.

Побарајте понуда на овој линк или на +38970226676 Viber, WhatApp laugh.

Придружете ни се за фантастичен спој на дневни и ноќни забави во ски барот Pique, каде што падините се среќаваат со вечерата. Од возбудливи дневни настани до енергичните прослави на ноќниот живот, нашиот ски-центар е вашиот центар за непрекината забава и авантура. Се чека совршен амбиент за слика - веќе сме целосно расположени за празниците. Не ја пропуштајте нашата новогодишна прослава, плус низата зимски настани и активности што ги имаме во продавница. Проверете го нашиот празничен календар и планирајте одмор со вашите омилени луѓе - ве чекаат толку многу зимски спомени во Viceroy Kopaonik.

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });