Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Vila Prestige 3, ВРЊАЧКА БАЊА

Vila Prestige 3, ВРЊАЧКА БАЊА

 

 

 

 

http://www.vilaprestige.rs/

Термин: 30.12.2021- 02.01.2022 година. (можност и за други датуми)

30.12.2021 Прем на собата по 14;00 часот
Стандардна вечера во ресторан „Фрида“ поранешен Чичино сокаче. Ноќевање.
31.12.2021 Појадок
Свечена Новогодишна вечера (музика во живо и домашни пијалоци неограничено)
Во ресторан „Фрида“ поранешен Чичино сокаче. Ноќевање.
01.01.2022 Доцен појадок
Врњачки терме влезница за цел ден (8 базени + 4 тобоганиа)
Втора гала вечера (музика во живо и домашни пијалоци неограничено) Ноќевање.
02.01.2022 Појадок
Одјавување на собата до 11;00 часот

 

Цена по лице 159 € / 9.860 денари


Попусти, доплати:
Деца до 6,99 години – со двајца возрасни, плаќаат 40 €  (оброци)
Деца од 7-11,99 години – 50% (спие во брачен кревет)
Деца од 7-11,99 години – 30% (во трикреветна)

Во цената Е вклучено:
Новогодишниот пакет вклучува:
Сместување во двокреветни, трикреветни студија и апартмани (полупансион);
Гала вечера 31.12.2021 (домашни пијалоци неограничено+програма за музика во живо)
Втора гала вечера 01.01.2022 (домашни пијалоци неограничено+програма за музика во живо;
Бесплатно целодневно користење на услугите во хотел Врњачка Терме 4*
(5 затворени базени со минерална вода 32-36С) на 600 метри оддалеченост

Забелешка: Сите оброци ќе бидат организирани во ресторанот Фрида

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување
Индивидуални трошоци;
Туристичка такса на ден за лице: возрасни 1,30 € деца од 7-15 год. 0,65 € по лице ноќ (се плаќа во агенцијата)

Вилата Престиж во однос на квалитетот, функционалноста и дизајн е вистински скапоцен камен меѓу богатата понуда за сместување во Врњачка Бања.

Постојат неколку познати ресторани во Врњачка Бања во близина на вилата, а ресторанот
Три липе е на само 50 метри од вилата… Паркинг за возила

Во собите: клима уред, безжичен интернет, телевизор, опремена кујна, тоалет, тераса….

Важат Општите услови на СКТМ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: