Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Villa Apollon, Polichrono Вили Халкидики \ Вили Грција

Villa Apollon, Polichrono
Вили Халкидики \ Вили Грција

VILLA APOLLON POLICHRONO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

5

01.06-15.06

16.06-30.06

01.07-10.07

11.07-20.07

21.07-20.08

21.08-31.08

01.09-10.09

11.09-20.09

21.09-10.10

VILLA

1Ad

608

729

851

972

1216

972

729

608

486

2Ad

608

729

851

972

1216

972

729

608

486

3Ad

608

729

851

972

1216

972

729

608

486

4Ad

608

729

851

972

1216

972

729

608

486

5Ad

608

729

851

972

1216

972

729

608

486

6Ad

608

729

851

972

1216

972

729

608

486

7Ad

608

729

851

972

1216

972

729

608

486

8Ad

608

729

851

972

1216

972

729

608

486

Мин. престој

5

7

10

10

10

10

5

5

3

Луксузна вила со површина од 340 м2 , голем двор, приватен базен , приватен паркинг , 100 метри од море

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

More than 21 days prior to arrival = no penalty
For cancellation 20-15 days prior to arrival = 50% of total stay
For cancellation 14 to 1 days prior to arrival =100% of total stay (applies to all no-show bookings)

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: