Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

VILLA BELLA MARIA METAMORFOSI

VILLA BELLA MARIA METAMORFOSI

Специјална понуда од Villa Bella Maria

VILLA BELLA MARIA METAMORFOSI        http://www.villabellamaria.gr/

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

5

15.06.20-30.06.20

01.07.20-31.08.20

01.09.20-30.09.20

 

APARTMENT ONE BEDROOM

2Ad

54

67

50

 

3Ad

54

67

50

 

APARTMENT TWO BEDROOMS

4Ad

67

81

63

 

5Ad

67

81

63

 

Минимум престој

10

14

10

 

Stayover tax 0.5 tax за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 100 метри од плажа, паркинг, отворен базен, базен за деца, фитнес, детско игралиште,бар, WI-FI

Соби: балкон, клима, кујна, САТ ТВ, фен, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2020 SPO 2287

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

2020
More than 3 days prior to arrival = no penalty
From 2 to 1 days prior to arrival= 3 nights to be charge (applies to all
non-show bookings)

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: