Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Village Mare Residences, Kalives, Halikidiki

Village Mare Residences, Kalives, Halikidiki

VILLAGE MARE RESIDANCE KALIVES                     www.villagemare-residence.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ

 

28.05-31.05

01.10-06.10

01.06-16.06

10.09-30.09

17.06-14.07

29.08-09.09

15.07-28.08

 

MAISONETTE

2 Adults

64

89

120

149

 

3 Adults

64

89

120

149

 

4 Adults

64

89

120

149

 

5 Adults

64

89

120

149

 

6 Adults

64

89

120

149

 

2Ad+1Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

2Ad+2Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

2Ad+3Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

2Ad+4Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

3Ad+1Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

3Ad+2Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

3Ad+3Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

4Ad+1Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

4Ad+2Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

5Ad+1Ch (0-13.99)

64

89

120

149

 

Ноќевање со појадок

5.5

5.5

5.5

5.5

 

Деца од 0-13.99 год.

4.5

4.5

4.5

4.5

 

Мин. престој

3

3

4

5

 

Опис: комплекс мезонети, 100 метри од плажа , комплет опремени кујни, две спални, клима, ТВ, интернет,балкон,паркинг, бесплатни лежалки и чадори на плажа

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62,00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.03.2020 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 15.04.2020 И 50% 21 ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ)

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: