Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Villaggio Maistro, Lefkada

Villaggio Maistro, Lefkada

VILLAGIO MAISTRO 3* LEFKADA             www.maistro.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-18.06

27.09-14.10

19.06-10.07

07.09-26.09

11.07-31.07

24.08-06.09

01.08-23.08

Studio Deluxe 2 pax

50

69

80

96

3-то лице

12

12

12

12

1 дете 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment up to 4 pax

66

90

112

132

Apartment Deluxe up to 4 pax

76

101

123

141

Maisonette 4 pax

65

90

112

132

5-то лице

12

12

12

12

1 дете 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment Standard 3 bedrooms 4 паџ

111

138

170

202

5-то лице

12

12

12

12

6-то лице

12

12

12

12

7-мо лице

12

12

12

12

8-мо лице

12

12

12

12

Деца од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

5

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД