Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Villaggio Maistro, Lefkada

Villaggio Maistro, Lefkada

VILLAGIO MAISTRO 3* LEFKADA             www.maistro.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-18.06

27.09-14.10

19.06-10.07

07.09-26.09

11.07-31.07

24.08-06.09

01.08-23.08

Studio Deluxe 2 pax

50

69

80

96

3-то лице

12

12

12

12

1 дете 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment up to 4 pax

66

90

112

132

Apartment Deluxe up to 4 pax

76

101

123

141

Maisonette 4 pax

65

90

112

132

5-то лице

12

12

12

12

1 дете 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment Standard 3 bedrooms 4 паџ

111

138

170

202

5-то лице

12

12

12

12

6-то лице

12

12

12

12

7-мо лице

12

12

12

12

8-мо лице

12

12

12

12

Деца од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

5

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: