Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

W Villas, Pefkohori Вили Халкидики \ Вили Грција

W Villas, Pefkohori
Вили Халкидики \ Вили Грција

W VILLAS PEFKOHORI www.wvillashalkidiki.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ

ЦЕНИ ВО АГЕНЦИЈА

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД