Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

W Villas, Pefkohori Вили Халкидики \ Вили Грција

W Villas, Pefkohori
Вили Халкидики \ Вили Грција

W VILLAS PEFKOHORI www.wvillashalkidiki.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ

ЦЕНИ ВО АГЕНЦИЈА

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: