Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Wellness Hotel Bulgaria 4*

Wellness Hotel Bulgaria 4*

 

 

 

 

 

 

 

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* – Банско 
БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2021
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2020 29.12-05.01.2021 06.01-28.02.2021
Вид на сместување 01.03-15.04.2021
Двокреветна соба  2+1                           31 €                             69 €                           38 €
Апартман  2+2                           35 €                             87 €                           41 €
Возрасен на дополнително легло                           25 €                             63 €                           29 €
Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: