Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

White Suites 4*, Afitos Касандра \ Халкидики

White Suites 4*, Afitos
Касандра \ Халкидики

WHITE SUITES 4* (Moudonou Beach ) AFITOS        www.whitesuitesresort.com          

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

2

01.06.20
20.06.20

21.06.20
31.07.20

01.08.20
25.08.20

26.08.20
07.09.20

08.09.20
15.09.20

16.09.20
15.10.20

DELUXE JUNIOR SUITE

2 ADL

189

205

224

206

190

166

1 ADL

189

205

224

206

190

166

STANDARD JUNIOR SUITE

2 ADL

142

166

190

167

143

132

1 ADL

142

166

190

167

143

132

SUPERIOR JUNIOR SUITE

2 ADL

165

189

208

190

166

149

1 ADL

165

189

208

190

166

149

Мин. Престој

4

4

4

4

4

4

ХОТЕЛОТ Е САМО ЗА ВОЗРАСНИ

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Опис:луксузни апартмани сместени на Moudanou Beach неколку минути од центарот на Афитос

Соби: клима ,САТ ТВ,телефон,фен,сеф,бањарки,папучи,мини бар,фрижидер,WI-FI,во супериор и делукс DVD&CD player set,работна маса, балкон.Во делукс појадокот се служи вособа

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: