Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Xenia 4*,Уранополис

Xenia 4*,Уранополис

XENIA 4* OURANOUPOLIS                                                             www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН

 

21.04-31.05

26.09-31.10

01.06-20.06

21.06-14.07

29.08-25.09

15.07-28.08

Double Superior Sea View

реновирана )

57

80

102

136

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room for Single Use Sea View

68

102

136

159

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Bungalows Sea View

(за соба 2+2)

125

170

238

272

Double Room Sea View

45

68

85

102

Комплет Пансион

22

22

22

22

деца од 2-13.99 г.

17

17

17

17

Минимум престој

3

3

5

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,базен,пул бар, детско игралиште,бар на плажа, СПА и др.

Соби: клима,телефон ,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 35% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.02.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.03.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.05.2015)