Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Xenia 4*,Уранополис

Xenia 4*,Уранополис

XENIA 4* OURANOUPOLIS                                                             www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН

 

21.04-31.05

26.09-31.10

01.06-20.06

21.06-14.07

29.08-25.09

15.07-28.08

Double Superior Sea View

реновирана )

57

80

102

136

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room for Single Use Sea View

68

102

136

159

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Bungalows Sea View

(за соба 2+2)

125

170

238

272

Double Room Sea View

45

68

85

102

Комплет Пансион

22

22

22

22

деца од 2-13.99 г.

17

17

17

17

Минимум престој

3

3

5

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,базен,пул бар, детско игралиште,бар на плажа, СПА и др.

Соби: клима,телефон ,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 35% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.02.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.03.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.05.2015)

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: