Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021 first minute

YASTREBETS 4* BOROVETS

YASTREBETS 4* BOROVETS

YASTREBETS 4* BOROVETS                                    www.hotelyastrebets.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

1

21.12.2020
26.12.2020

27.12.2020
02.01.2021

03.01.2021
28.01.2021

29.01.2021
06.03.2021

07.03.2021
04.04.2021

STANDARD ROOM

 

 

DOUBLE ROOM

178

250

148

195

133

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

215

287

185

231

170

SINGLE ROOM

160

231

130

177

116

DBL 1+1 CHD (4-11,99)

178

250

148

195

133

SGL 1+1 CHD (0-3,99)

161

232

131

178

117

DBL 1+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

179

251

149

196

135

DBL 1+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

197

269

167

213

152

DBL 2+1 CHD (4-11,99)

197

269

167

213

152

FINISH VILLA

 

 

VILLA

277

372

222

274

191

VILLA+EXTRA BED

313

409

259

311

228

VILLA+EXTRA BED [2. ADL]

350

445

296

348

264

VILLA+EXTRA BED [3. ADL]

386

482

332

384

301

VILLA 2+1 CHD (0-3,99)

278

373

223

275

192

VILLA 2+1 CHD (4-11,99)

295

391

241

293

210

VILLA 2+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

296

392

242

294

211

VILLA 2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

314

410

260

312

229

VILLA 3+1 CHD (0-3,99)

314

410

260

312

229

VILLA 3+1 CHD (4-11,99)

332

427

278

330

247

VILLA 4+1 CHD (0-3,99)

315

411

261

313

230

VILLA 4+1 CHD (4-11,99)

333

429

279

331

249

1 BEDROOM APARTMENT SMALL

 

 

APARTMENT

-

-

222

270

196

APARTMENT+EXTRA BED

-

-

259

307

232

APP 1+1 CHD (4-11,99)

-

-

222

270

196

APP 1+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

-

-

223

271

197

APP 1+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

-

-

241

289

215

APP 2+1 CHD (0-3,99)

-

-

223

271

197

APP 2+1 CHD (4-11,99)

-

-

241

289

215

APP 2+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

-

-

242

290

216

APP 2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

-

-

260

308

233

1 BEDROOM APARTMENT BIG

 

 

APARTMENT

-

-

251

305

229

APARTMENT+EXTRA BED

-

-

288

342

265

APARTMENT+EXTRA BED [2. ADL]

-

-

324

379

302

APP 2+1 CHD (0-3,99)

-

-

252

307

230

APP 2+1 CHD (4-11,99)

-

-

270

324

248

APP 2+2 CHD (0-3,99) (4-11,99)

-

-

271

326

249

APP 2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99)

-

-

289

343

267

APP 3+1 CHD (0-3,99)

-

-

289

343

267

APP 3+1 CHD (4-11,99)

-

-

307

361

284

Минимум престој

4

7

1

3

1

Полупансион

(задолжителен за период од

27.12 до 01.01.2021 )

26

26

26

26

26

Деца од 4-11.99 год.

13

13

13

13

13

Отказ 1

Од 30 до 44 дена 1 ноќевање

Од 45 до 59 дена 1 ноќевање

Од 21 до 29 дена 1 ноќевање

Од 30 до 44 дена 1 ноќевање

Од 10 до 13 дена 1 ноќевање

Отказ 2

Под 29 дена 100%

Под 44 дена 100%

Под 20 дена 100%

Под 29 дена 100%

Под 9 дена 100%

Соби: мини бар,сеф,балкон,телефон,САТ ТВ,интернет,фен

Опис: конференциска сала , затворен базен , паркинг, н оќен клуб, лоби бар, меана , ресторан, менувачница, продавница, интернет, фитнес, Сауна, масажа,солариум,џакузи, СПА центар,ски гардероба,пинг понг и др.

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 170 Еур за возрасни и 85 Еур за деца

Цената вклучува:користење на затворен базен,парна бања,фитнес,лакониум,сауна,џакузи,релакс зона,интернет,паркинг

Локација: на стаза, 3 км од центарот на Боровец

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 25% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2021 (EBD)

ЗА РЕЗЕРВЦАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 20% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2021 (EBD)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2020 15% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2020 (EBD)

7=6 , 14=12 И КОМБИНАЦИИ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 03.01 ДО 28.01.2021( DAY DISCOUNT)

6=5 , 7=6 И 12=10 ЗА ПРИСТИГУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 07.03 ДО 03.04.2021 ( DAY DISCOUNT)

РЕЗЕРВАЦИИТЕ НАПРАВЕНИ СО EBD НЕ СЕ РЕФУНДИРААТ