Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Zante Royal Resort and Water Park 4* Закинтос \ Грчки Острови

Zante Royal Resort and Water Park 4*
Закинтос \ Грчки Острови

ZANTE ROYAL RESORT & WATER PARK 4* VASILIKOS ZAKYNTHOS     www.zanteroyalpalace.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО

 

01.05-02.06

30.09-20.10

03.06-15.06

23.09-29.09

16.06-30.06

11.09-22.09

01.07-15.07

25.08-10.09

16.07-31.07

01.08-24.08

 

 

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

71

109

125

139

146

151

 

 

1Ad+1ch

(0-13.99)

71

109

125

139

146

151

 

 

1Ad+2ch

(0-13.99)

71

109

125

139

146

151

 

 

DOUBLE ROOM

2Ad

71

111

126

139

146

150

 

 

3Ad

96

149

170

189

198

203

 

 

2Ad+1ch

(0-13.99)

71

111

126

139

146

150

 

 

FAMILY ROOM

3Ad+1ch

(0-13.99)

96

149

170

189

198

203

 

 

4Ad

117

182

209

230

241

249

 

 

2Ad+2ch

(0-13.99)

88

138

158

175

182

188

 

 

DOUBLE ROOM SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

80

116

133

147

154

159

 

 

1Ad+1ch

(0-13.99)

80

116

133

147

154

159

 

 

1Ad+2ch

(0-13.99)

80

116

133

147

154

159

 

 

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

80

117

141

155

161

166

 

 

3Ad

108

159

191

209

219

224

 

 

2Ad+1ch

(0-13.99)

80

117

141

155

161

166

 

 

FAMILY ROOM SEA VIEW

3Ad+1ch

(0-13.99)

 

108

159

191

209

219

224

 

 

 

4Ad

131

193

234

255

266

274

 

 

2Ad+2ch

(0-13.99)

99

147

177

193

202

208

 

 

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис:15 км. од градот Занте, паркинг, отворен базен, тобоган, WI-FI, фитнес, чадори и лежалки на плажа

( со доплата ), мини клуб, детски тобоган, бар, ресторан, кошарка, пинг понг

Соби: балкон, клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: