Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2024

Вила КЛЕОН, Ксамил

Вила КЛЕОН, Ксамил

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вила КЛЕОН е нова вила која што e во сопствен закуп на т.а.ОРБИТА и се наоѓа на само 100 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 100 метри од центарот на Ксамил. Pасполага со двокреветни со дополнително легло, трокреветни соби и трокреветни соби со дополнително легло на приземје, со комплетно опремена сопствена кујна, купатило, балкон, клима, WI-FI.


20% попуст за резервација и целосна уплата до 31.12.2023
15% попуст за резервација и целосна уплата до 31.01.2024
10% попуст за резервација и целосна уплата до 29.02.2024
5% попуст за резервација и целосна уплата до 30.04.2024


ВИЛА КЛЕОН
Термин Ноќевања 1/2 студио 1/3 студио
01.06 – 08.06 7 159 179
08.06 – 15.06 7 189 209
15.06 – 22.06 7 219 239
22.06 – 29.06 7 249 269
29.06 – 06.07 7 319 339
06.07 – 13.07 7 359 379
13.07 – 20.07 7 399 409
20.07 – 27.07 7 399 409
27.07 – 03.08 7 399 409
03.08 – 10.08 7 399 409
10.08 – 17.08 7 399 409
17.08 – 24.08 7 379 399
24.08 – 31.08 7 329 349
31.08 – 07.09 7 219 239
07.09 – 14.09 7 199 219

Цените се за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања.


Напомени:


Попусти:


Плаќање:


Опис на сместувањето:


Агенцијата како оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата


ПРЕВОЗ:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку Грција:


ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку Грција:


Време на поаѓање за АЛБАНИЈА:

Сатници на поаѓање: 

 

 

 

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });