Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

PIRIN GOLF HOTEL & SPA 5* Pirin Golf Resort Razlog

PIRIN GOLF HOTEL & SPA 5*
Pirin Golf Resort Razlog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Откријте го Pirin Golf & Country Club

Pirin Golf & Country Club на површина од 150 хектари е неверојатен затворен комплекс кој се наоѓа помеѓу Пирин, Рила и Родопи на само неколку минути од ски-центарот Банско. Дел од европските туристички дестинации и добитник на награди: Најдобар хотел за голф во Бугарија за 2021 година од World Golf Awards, ТОП 100 комплекси во Европа во категоријата за најдобар сооднос цена-квалитет, ТОП 100 терени за голф во континентална Европа и ТОП 100 комплекс за голф. Комплексот нуди единствени можности за рекреација и релаксација во текот на целата година во бутик хотел со пет ѕвезди и апартмански комплекс со четири ѕвездички со прекрасни услови за скијање во зима, голф од пролет до зима, спа и релаксација. Продава и изнајмува луксузни куќи, управува со терени за голф од светска класа и патеки за возење. Комплекс со над 20 тематски ресторани, супермаркети, барови и продавници, спа-простор со површина од над 5.500 м2, спортски центар, 7 базени, конгресен центар и академија за голф. Знаеме дека пријатна и пријателска атмосфера ќе ве натера да се враќате кај нас повторно и повторно!

Може да бъде изображение с дърво и на открито

 

 

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });