Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2024

Вила Мери

Вила Мери

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИЛА МЕРИ се наоѓа на сама плажа во Платамона. Распoлага со едно двокреветно и едно трокреветно студио, двете на 1 кат. Секое студио има балкон со поглед на море, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi.

Од автобус до вилата е организиран трансфер со такси, вклучен во цената.

 

 

 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на апартман / 7 ноќевања

Термин

Ноќевања

1/2 СТД

1/3 СТД

19.05

7 ноќи

180

200 

26.05

7 ноќи

210 

240 

02.06

7 ноќи

250 

270 

09.06

7 ноќи

330 €

350 €

16.06

7 ноќи

350 €

370 €

23.06

7 ноќи

380 

390 €

30.06

7 ноќи

400 

420 €

07.07

7 ноќи

420 

460 

14.07

7 ноќи

450 

490 

21.07

7 ноќи

450 

49

28.07

7 ноќи

450 

49

04.08

7 ноќи

450 

49

11.08

7 ноќи

450 €

490 €

18.08

7 ноќи

420 

460 

25.08

7 ноќи

390 €

420 €

01.09

7 ноќи

350 €

370 €

08.09

7 ноќи

260 €

290 €

15.09

7 ноќи

210 €

240 €

22.09

7 ноќи

180 €

200 €

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });