Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2024

Вила Христос Неи Пори

Вила Христос Неи Пори

ВИЛА ХРИСТОС се наоѓа на 50 метри од плажа. Распoлага со двокреветни / трокреветни студија и петокреветни / шестокреветни апартмани и дуплекс апартмани сите лоцирани на први кат. Секое студио/апартман има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден) и Wi-Fi.

 

 

 1/6 дуплекс- број 1.-Две посебни спални соби со еден дупли и еден единечен кревет. Одвоена кујна.

1/5 апп- број 2- Една спална соба со брачен и единечен кревет и во кујната уште еден брачен кревет.

1/5 апп-број 3- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и кујна во истата просторија.

1/5 апп- број 4-5- Една спална со два единечни кревета и друга соба со една спална и еден единечен кревет и кујна во истата просторија. Две купатила.

1/3 студио- број 6- Студио со еден француска кревет и еден единечен + кујна во истата просторија.

1/2 студио- број 7- Студио со два единечни кревета + кујна во истата просторија.

 

 Попуст 15 % за 50 % уплата заклучно со 31.12.2023

 

ЦЕНИТЕ во табелата се за наем на апартман / 7 ноќевања

Термин

Ноќевања

1/2 СТД

1/3 СТД

1/5 АПП

1/5 ДУПЛЕКС

19.05

7 ноќи

180

200 

240 

250 

26.05

7 ноќи

210 

240 

290 

310 

02.06

7 ноќи

250 

270 

350 

370 

09.06

7 ноќи

330 €

350 €

430 

460 

16.06

7 ноќи

350 €

370 €

470 

490 

23.06

7 ноќи

380 

390 €

510 €

530 €

30.06

7 ноќи

400 

420 €

530 €

550 €

07.07

7 ноќи

420 

460 

580 

590 

14.07

7 ноќи

450 

490 

650 €

690 €

21.07

7 ноќи

450 

49

650 €

690 €

28.07

7 ноќи

450 

49

650 €

690 €

04.08

7 ноќи

450 

49

650 €

690 €

11.08

7 ноќи

450 €

490 €

650 €

690 €

18.08

7 ноќи

420 

470 

600 €

630 €

25.08

7 ноќи

390 €

420 €

55

58

01.09

7 ноќи

350 €

370 €

43

45

08.09

7 ноќи

260 €

290 €

35

37

15.09

7 ноќи

210 €

240 €

300 

32

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });