Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Grand Hotel Velingrad 5*, Велинград

Grand Hotel Velingrad 5*, Велинград

Grand Hotel 5* - Велинград


 

Редовен ценовник

GRAND HOTEL VELINGRAD 5*  

Период 01.08-20.12.2018 

Twin Standard (no view)

Double / Twin Deluxe (forest or city view) 

Double Grand Deluxe

Apartment Junior 

Apartment Deluxe

Apartment VIP with private Jacuzzi

Цена за 1 ноќ за престој / Недела - Четврток / 

82.4

87.5

97.8

118.4

133.8

149.3

Цена за 1 ноќ за престој / Петок-Сабота / 

101.4

106.5

111.7

142.6

154.4

169.9

Доплата за вечера - 14.6 EUR по лице на ден

 

Цените се изразени во евра

Child and extra bed policy:

Ценoвен опис:

Напомена:

Во цената НЕ е вклучена туристичка такса од 0.84 еур по лице на ден (вкл.деца). Се плаќа на лице место во хотелот.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: