Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Hot Springs Medical and Spa 4+, Село Бања

Hot Springs Medical and Spa 4+, Село Бања

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* BANYA                      www.hotsprings-spa.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА ДВЕ ЛИЦА ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

4

Double Comfort

(2+1)

Double Executive

(2+1)

Alpine Studio

(2+2)

Junior Suite

(2+2)

Allpine APP

(2+3)

02.01-06.04.2024

Недела-Четврток

186

196

212

222

258

Петок-Сабота

202

216

238

248

284

07.04-18.07.2024

Недела-Четврток

160

176

202

212

238

Петок-Сабота

186

202

228

238

263

19.07-22.09.2024

Недела-Четврток

186

196

212

222

258

Петок-Сабота

202

216

238

248

284

23.09-23.12.2024

Недела-Четврток

160

176

202

212

238

Петок-Сабота

186

202

228

238

263

Three Bedroom Villa ( max 6+3 )

02.01-18.07.2024

Недела-Четврток

479

Петок-Сабота

557

19.07-22.09.2024

Недела-Четврток

557

Петок-Сабота

603

23.09-23.12.2024

Недела-Четврток

480

Петок-Сабота

557

За еднокреветна соба 20% попуст од цената за две лица во двокреветна соба

Дете од 0 до 5.99 години на дополнително легло

Гратис

Дете од 6 до 11.99 години на прво дополнително легло

31

Дете од 6 до 11.99 години на второ дополнително легло

21

Возрасен на прво дополнително легло

41

Возрасен на второ дополнително легло

31

Цената вклучува: Користење на отворен и затворен базен со минерална вода, турски амам, парна бања, солена соба, финска

сауна, био сауна, ледена фонтана, игло, тепидариум, лакониум, rain walk

VACATION PACKAGE

За престој од 5 и повеќе ноќевања 15% попуст

PACKAGE -10%

За престој од 3 или 4 ноќевања 10% попуст

Минимум престој

2 ноќевања

ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА ВРЕМЕ НА БУГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ПРАЗНИЦИ И ШКОЛСКИ РАСПУСТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 мкд

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });