Пребарување

Внесете клучни зборови:

2024

LAST MINUTE ГРЦИЈА ПРЕД СЕЗОНА

LAST MINUTE 
ГРЦИЈА ПРЕД СЕЗОНА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAST MINUTE !!!

 ГРЦИЈА ЛЕТО 2024 - Пред сезонаАпартманско сместување на Јонски брег - Парга или Врахос

Термин: 01 - 08.06.2024
Цена -
89 евра

Термин: 08 - 15.06.2024
Цена -
109 евраАпартманско сместување на Олимписка Ривиера - Платамона и Неи Пори

Термин: 02 - 09.06.2024
Цена -
69 евра

Термин: 09 - 16.06.2024
Цена -
79 евраАпартманско сместување на Касандра - Калитеа, Полихроно, Ханиоти и Пефкохори

Термин: 02 - 09.06.2024
Цена -
79 евра

Термин: 09 - 16.06.2024
Цена -
89 евра
Цена по ЛИЦЕ за 7 ноќевања во студио или апартман со вклучен автобуски превоз.

Во студио задолжително плаќаат 2 лица.

Во апартман задолжително плаќаат 3 лица.

 Резервација со 50% депозит

Напомена:     За сопствен превоз цената НЕ се намалува. 


 

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });