Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

SPA Club BOR 4*,Велинград

SPA Club BOR 4*,Велинград

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хотел Спа клуб Бор 4 * Велинград
Нудиме одлична услуга по пристапна цена!
Доколку барате градски хотел опкружен со природа, Hotel Spa Club Bor Velingrad е вашата единствена дестинација, со уникатен панорамски поглед на градот и прекрасна локација среде борова шума. Веќе 4 последователни години, од 2018 до 2021 година инклузивна, Спа клуб Бор 4* Велинград, заедно со Свети Спас 5* Велинград, се првите хотели во Бугарија кои се номинирани и добиваат престижни меѓународни хотелски награди Haute Grandeur Global Awards. Ресторан Бор исто така ќе направи да се чувствувате како да сте во удобноста на вашиот дом. Опремен со вкус и внимание на деталите, Ресторан Бор комбинира елементи на класични и модерни влијанија за да создаде уникатна атмосфера за секоја пригода, било да е тоа со пријатели или семејна вечера. Ако сте биле насекаде, ако сте пробале сè... тука ќе го најдете останатото.
Празничен пакет Нова 2023 година во Хотел Спа Клуб Бор 4 * Велинград од 30.12.2022 до 01.01.2023 година заклучно
Дочекајте ја возбудливата и незаборавна Нова 2023 година во Спа хотел со луксузно сместување. Ве очекува празнична програма со диџејска забава и омилени гости изведувачи, официјална новогодишна вечера со кулинарски задоволства, новогодишни подароци за сите гости, посета од Дедо Мраз, магично светлосно и огнено шоу, празнична зора и секако , многу забава и позитивни емоции
 
 
 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: