Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

SPA Hotel Kleptuza 4*, Велинград

SPA Hotel Kleptuza 4*, Велинград

 

SPA Hotel Kleptuza 4* (Velingrad)

03.01-30.06.2018

Недела-Четврток

Петок-Сабота

DBL Economy room

36.9 €

42.7 €

DBL Standard room

42.1 €

48.5 €

DBL Lux room 

48.0 €

56.2 €

Studio 

58.5 €

66.7 €

Apartment / 4 pax/

77.8 €

91.2 €

Child 6-11.99 y.o. on extra bed

8.2 €

9.9 €

Adult on extra bed

11.7 €

15.2 €

 • За сместување на едно лице во Dbl room се наплатува 60% од цената на собата
• Дете од 6 до 11.99 години на редовно легло - 50% од цената на редовно легло 
• Деца до 5.99 години - БЕСПЛАТНО 

Дополнително:
- За платени 6 ноќи, една ноќ гратис;

Цените се изразени по соба од ноќ и вклучуваат појадок, користење на базен, џакузи, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, безжичен интернет. 

Важно: Наведените цени не се валидни за национални празници, Нова Година, Божиќ (25.12-02.01) и Велигден.
 
 

SPA Hotel Kleptuza 4* (Velingrad)

03.01-30.06.2018

Недела-Четврток
Пакет 2 ноќи

Петок-Сабота
Пакет 2 ноќи

DBL Economy room

66.1 €

76.6 €

DBL Standard room

76.0 €

87.2 €

DBL Lux room 

86.6 €

101.2 €

Studio 

105.3 €

120.5 €

Apartment / 4 pax/

140.4 €

164.4 €

Child 6-11.99 y.o. on extra bed

15.2 €

18.1 €

Adult on extra bed

21.1 €

27.5 €

 • За сместување на едно лице во Dbl room се наплатува 60% од цената на собата
• Дете од 6 до 11.99 години на редовно легло - 50% од цената на редовно легло 
• Деца до 5.99 години - БЕСПЛАТНО 

Дополнително:
- За платени 6 ноќи, една ноќ гратис;

Цените се изразени по соба од ноќ и вклучуваат појадок, користење на базен, џакузи, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, безжичен интернет. 

Важно: Наведените цени не се валидни за национални празници, Нова Година, Божиќ (25.12-02.01) и Велигден.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: