Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Spa Hotel Sveti Spas 5*, Велинград

Spa Hotel Sveti Spas 5*, Велинград

Свети Спас 5* - Велинград


Редовен ценовник

SVETI SPAS 5* (Velingrad)
02.01 - 20.12.2018

Double room (2 +1 chd)

Studio  VIP with Jacuzzi(2 pax)

Apartment 1-bedroom (2 + 2 )

1 ноќ преку неделата (Недела-Четврток)

97.1

112.3

122.8

2 или 3 ноќи престој 

89.5

104.1

113.5

5 или 6 ноќи престој 

84.8

98.3

107.0

7 или повеќе ноќи престој

79.6

92.4

101.2

Доплати :

1 - во дете (2 - 11.99 години) на дополнително легло 

Бесплатно

Бесплатно

Бесплатно

Возрасен на дополнително легло во апартман

21.1

21.1

21.1

2 nd child 02 - 11.99 y.o. on extra bed in stu/app

8.2

8.2

8.2

Доплата за возрасен за ручек

13.5

13.5

13.5

Доплата за возрасен за вечера

15.8

15.8

15.8

Доплатза за деца (2 - 11.99) за ручек

5.3

5.3

5.3

Доплата за деца (2 - 11.99) за вечера

8.2

8.2

8.2

Единечно сместување е возможно во dbl соба -17.9 € на редовната цена

 

Цените се изразени во евра

Цените се дадени по соба на редовно легло и вклучуваат:

Пакет процедури:

Напомена:

Цените НЕ се валидни за национални и инетрнационални празници.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: