Пребарување

Внесете клучни зборови:

2024

Splendid Hotel & Spa 5*, Becici

Splendid Hotel & Spa 5*, Becici

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЕЛИГДЕНСКА ПОНУДА
HOTEL SPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT 5* BECICI 
Термин 26.04-10.05.2024
2 деца до 11,99 години ГРАТИС

 

Цена по соба на ден 167€
(минимум престој 3 ноќи)

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок;
- Сместување во Superior Room Mountain View;
- Неограничено користење на Спа центар (Внатрешен базен, Финска Сауна, Блага Сауна, Парна Бања, Релакс Зона, Шок Туш....)
- Неограничено користење на Фитнес Центар;
- Користење на Детско Катче
- Рано Пријавување / Доцно Одјавување
- Wi-Fi низ цел хотел
- Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
- Tуристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден;
- Доплата за Вечера 25€ за возрасни по лице на ден / 13€ за дете до 11,99 години по лице на ден;
- Доплата за Ручек 25€ за возрасни по лице на ден / 13€ за дете до 11,99 години по лице на ден;

Доплати:
- Superior Room Pool View - 20€ по соба на дeн;
- Superior Room Sea View - 50€ по соба на ден;
- Premium Room Sea View - 70€ по соба на ден;

 

Напомена:
- Уплата се врши исклучиво во денари по курс 1€=62.00 денаери;
- Строго ограничен број на соби се продаваат под промо пакет;
- За резервација е потребно 50% аванас при резервација, остаток 14 дена пред патување;

 

Политика за откажување:
- 21 дена пред пристигнување без пенали;
- 14-0 дена пред пристигнување 100% пенали;
- Предвремено заминување од хотелот не се рефондира неискористен дел;

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });